Puchar GLPN - Puchar Nocny

W  nocy z piątku na sobotę rozegraliśmy turniej o Puchar Gminnej Ligi Piłki Nożnej który roboczo nazywał się Pucharem Nocnym. Niecodzienny system rozgrywek zaciekawił wielu sympatyków piłki nożnej, którzy tłumnie zjawili się na kijewskim orliku. Mecze w fazie grupowej były bardzo wyrównane i najczęściej kończyły się wygraną jedną bramką lub remisem. Taka sytuacja wróży bardzo dobrze przed zbliżającym się początkiem ligi GLPN. Wiele drużyn pokazało się z bardzo dobrej strony, wykazując dużą waleczność i zaciekłość w meczach, to nam pokazuje że żadna z ekip nie będzie tzw. "chłopcem do bicia". Z fazy grupowej do półfinałów awansowały zespoły: Szymborna, Osnowianki, Papowa Biskupiego i Skąpe. Półfinały toczyły się w bardzo szybkim tempie, i każda z drużyn niewątpliwie chciała się znaleźć w wielkim finale. Sztuka ta udała się zawodnikom Papowa i Szymborna którzy odprawili odpowiednio Skąpę i Osnowiankę, w przypadku tego drugiego meczu o awansie decydowały rzuty karne.

PÓŁFINAŁ 1
SKĄPE 0 - PAPOWO BISKUPIE 1

Karnowski Jakub

PÓŁFINAŁ 2