PUCHAR LIGI GLPN - 1 MECZ 1/8 FINAŁU

W piątek 5 września o godzinie 18.00 na kijewski orlik wybiegły drużyny Papowa Biskupiego oraz Skąpe aby walczyć o awans do 1/4 finału pucharu ligi GLPN. Zwycięsko z tego starcia wyszła drużyna z Papowa Biskupiego. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana a drużyna Skąpe, która debiutuje w lidze na kijewskim orliku dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, jednak w końcówce pierwszej połowy to Papowo strzeliło kilka bramek i schodząc na przerwę wygrywało 4-2. W drugiej połowie Papowo tylko potwierdziło swoją dominację w tym meczu i pomimo kilku odważnych szarż zawodników ze Skąpego to oni dominowali i kontrolowali przebieg spotkania. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 10-4 dla drużyny z Papowa, która dzięki temu awansowała do 1/4 finału gdzie czeka już na nią Parowa Falęcka. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek 3 października. Już teraz zapraszamy zawodników i kibiców na to spotkanie. Na wyróżnienie w tym meczu zasługują zawodnicy Papowa - Mateusz Kuras i Maciej Autrieb, którzy zdobyli odpowiednio 4 i 5 bramek, dzięki temu Autrieb został liderem klasyfikacji strzelców PUCHARU LIGI GLPN.