PUCHAR LIGI GLPN - 2 MECZ 1/8 FINAŁU

W piątek 12 września o godzinie 18.00 na orlik w Kijewie Królewskim wybiegły drużyny Bajerza oraz Kijewa Królewskiego aby stoczyć bój o awans do ćwierćfinału Pucharu LIgi. Spotkanie od początku było bardzo zacięte, dzięki czemu dochodziło do ciekawych sytuacji bramkowych. Pierwszą połowę lepiej rozegrali zawodnicy Bajerza, którzy napędzani przez duet Paduch-Rzeźnik na przerwę schodzili z prowadzeniem 2 do 1. Drugą połowę o wiele lepiej rozpoczęli zawodnicy z Kijewa, którzy po 3 szybkich bramkach wyszli na dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. Dzięki temu Kijewo Królewskie awansowało do 1/4 fanału rozgrywek gdzie czeka już na nich zespół Płutowa. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

BAJERZE 4 - KIJEWO KRÓLEWSKIE 5

Flis 2 Hyliński 2